معرفی گروه شرکت های

نخل زیتون آذران و پارس پاک کیمیا

شرکت پارس پاک کیمیا در سال ۱۳۸۱ به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه Oleo Chemical و به‌منظور تولید انواع محصولات روغن و اسیدچرب به ثبت رسید. عملیات اجرایی احداث کارخانه از تابستان همان سال در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز گردید و با اتکا به دانش فنی و تجربه مدیران شرکت، برای اولین بار در کشور تحول نوینی در فن­آوری اسیدهای چرب ایجاد نمود و کلیه مراحل طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی کارخانه به دست توانای متخصصین شرکت در کوتاهترین زمان ممکن به انجام رسید و این واحد در سال ۱۳۸۲ آماده بهره‌برداری شد.

ظرفیت تولید کارخانه در فاز اول ۱۰۰۰۰ تن اسیدچرب و ۱۰۰۰ تن گلیسرین بوده که در مراحل بعدی، این واحد علاوه­بر تولید اسیدهای چرب مورد مصرف صنایع رنگ و رزین، صنایع شوینده بهداشتی- آرایشی، تولید اسیدهای چرب‌ خاص ازجمله اسید استئاریک مورد استفاده در صنایع پلیمری و لاستیک را آغاز نمود. در سالهای اخیر، این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه صنعت خوراک دام و طیور و با اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی کشور، به تولید روغن­ و اسیدچرب مخصوص طیور و همچنین تولید پودرچربی در دو نوع خالص و نمک کلسیمی اسیدهای چرب تقطیر شده، تحولی در صنعت خوراک دام و طیور ایجاد و خود را به عنوان اولین تولیدکننده پودرچربی خالص دامی در ایران معرفی نموده است.

در سال ۱۳۹۰ شرکت دیگری از همین مجموعه با نام “نخل زیتون آذران” تاسیس و در سال ۱۳۹۵ کارخانه­ اختصاصی آن جهت تولید پودرچربی دامی راه­اندازی گردید.

همزمان در سال ۱۳۹۵ نوسازی کارخانه شرکت پارس پاک کیمیا به منظور ارتقاء تولید و بکارگیری فن­آوری روز دنیا، آغاز گردیده و امید است که به زودی محصولات جدیدی تولید و به بازار عرضه گردد.

مکمل­های چربی دامی گروه شرکتهای پارس پاک کیمیا و نخل زیتون آذران با برند ثبت شده “پارس ­فت” به بازار عرضه می­گردد.

ما بر این باوریم که تولید باکیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی، راه­گشای خودکفایی و قطع وابستگی خواهد بود.

  • پودر چربی خالص پارس فت
  • پودر چربی کلسیمی پارس فت
  • پودر چربی پالمی پارس فت
  • پودر چربی امگا ۳ پارس فت
  • پودر چربی امگا ۶ پارس فت
  • پودر چربی امگا ۹ پارس فت